Apie mus

   Šaudyti kaip Džeims'as Bond'as ar kitas kino filmų herojus yra viena iš daugelio svajonių, kuri, atrodytų sunkiai įgyvendinama... Netiesa! Noras, galimybės ir laikas suderintas su instruktoriumi - viskas, ko reikia, kad pajusti šaudymo malonumą!
   Ir nesvarbu ar turite leidimą ginklui ar tik ruošiatės jį įsigyti - pradėkite tobulėti dabar!
   Tradiciniai šaudymo kursai skirti išmokti teisingai ir saugiai naudotis ginklu. Sužinosite kaip reikia saugia ir greitai ištraukti ginklą iš dėklo, užtaisyti, laikyti, stovėti, taikytis ir galiausiai – šaudyti.
   Sportinio šaudymo kursai skirti norintiems rimčiau savo laisvalaikį paskirti šaudymui. Čia jūs išmoksite šaudyti pagal visas IPSC (praktinio) ir IDPA (savigynos) šaudymo sportų taisykles ir principus – stovėdami, sėdėdami, judėdami ir į įvairius stacionarius ir judančius taikinius.
Šaudymo mokykla trunka ne vieną užsiėmimą, viskas priklauso nuo tikslų – tik išmokti naudotis ginklu savigynai ar leisti laisvalaikį bendraminčių rate, dalyvaujant varžybose. Lytis ir amžius šioje veikloje ne kliūtis. Užsispyręs žmogus po poros dienų pamokų šaudo taip, kad net pats nustemba savo sugebėjimais pataikyti į taikinį judant. Tačiau dažniausiai iš ekstremalaus šaudymo pamokų pradedantieji tikisi tiesiog gerai pažinti ginklą, išmokti jį valdyti ir pajusti svaigiąsias adrenalino akimirkas per patį trumpiausią laiką.
   Mokymai vyksta saugioje aplinkoje, pagal visus reikalavimus įrengtoje atviroje šaudykloje, gražioje Aukštadvario regiono gamtoje.